Níže naleznete sbírku mých programů:
Všechny programy jsou zdarma a většina je dodávána i se zdrojovým kódem a komentáři, jak jej použít. Na webu ITnetwork.cz jsem publikoval řadu tutoriálů, jak vyvíjet a i nadále se věnuji tvorbě, o kterou se zdarma dělím.
Pokud byste mne náhodou chtěli podpořit, zde přikládám donate button. Příspěvky jsou samozřejmě nepovinné, ale jsou pro mne motivací, že lidé oceňují práci, do které jsem investoval spoustu svého času a dal ji světu zadarmo :)

Serials Shuffler

Přehrávejte si svůj oblíbený seriál k večeři, kde na pořadí nehledíte bez opakování dané epizody s programem Serials Shuffler.

ISIM messenger

Uživatelsky přívětivý, jednoduchý IM s otevřeným zdrojovým kódem. Disponuje podporou protokolů: Facebook, Google+ (Jabber) a ICQ.

WakeWorker

Freeware aplikace, vytvořená za účelem probudit váš počítač a poté vás vaší oblíbenou hudbou.

G-Tasks desktop

TODO list synchronizovaný s Google. S přiloženým zdrojovým kódem .NET C#

PapíííClock

Časované vypnutí počítače, známý také pod názvem minutka. Automaticky vypne počítač když usínáte u filmu nebo něco stahujete.

BlinkStick Square

Staň se pánem světla! S BlinkStick Square můžeš vnést libovolnou barvu do svého pokoje a dokonce si tvořit i vlastní animace.

VirtualHosts

Slouží pro rychlé přidávání a editaci záznamů v local VirtualHosts - nasměrování doménových jmen do různých adresářů.

Vypnutí monitoru/ů na noc

Nevypínáte na noc počítač a nebaví vás manuálně vypínat a zapínat monitor nebo několik monitorů? Pak je tato utilitka vaším řešením.

Apprehensive Elis

Hledáte někoho, kdo vás vyslechne? Komu se můžete pochlubit a on vás pochválí? Někoho komu si můžete postěžovat a on vás podpoří? Zkuste Elis!

Desktop Launcher

Zefektivněte spouštění vašich aplikací a dopřejte vaší tapetě svobodu od ikon. Vytvořte si menu na míru, které vyvoláte z plochy pravým klepnutím.

ClockWork

Stopky a odpočítávací měřič (s možností probuzení počítače) pro každou příležitost.

IconChanger

Prográmek stvořený za jediným účelem -> přidružení vlastní ikonky pro danou příponu.

UniversalUpdater

Kontrola poslední verze programu, jeho případné stažení a instalace.

StickyNotes XP

Poznámky na plochu kompatibilní i se staršími verzemi Windows. Vytvořené z důvodu postradatelnosti na starších systémech. Včetně zdrojových kódů.